Гарантія та повернення

Гарантійні зобов'язання

Поширюються на:

 • Вихід з ладу випромінювача, в разі, якщо один або обидва динаміка грають тихіше, ніж повинні, або чути хрип, а також у випадках, коли згорає випромінювач.
 • Порушення контакту дроту і динаміка;
 • Збої у роботі плеєра, акустики.
 • Вихід з ладу пульта перемикача і мікрофона (якщо є).

Не поширюється на:

 • Пошкодження, викликані неправильним підключенням до електромережі;
 • Пошкодження, викликані аварійним підвищенням або зниженням напруги в мережі;
 • Пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (недотримання температурного режиму, вплив рідини, запиленості, механічні пошкодження, попадання всередину корпусу сторонніх предметів);
 • Пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;
 • Несправність кабелю навушника, штекера (виняток початковий дефект товару або якщо дана поломка покривається гарантією виробника або постачальника товару в Україну).
 • Пошкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або що виникли в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів;
 • Випадкові ушкодження (дефекти, заподіяні клієнтом);
 • Пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ).

Термін гарантії

Вказано в описі кожного товару на сайті. Гарантія надається на термін від 1 до 36 місяців, в залежності від товару.

У яких випадках гарантія не надається?

 • Порушення збереження гарантійних пломб;
 • Наявності механічних або інших пошкоджень, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб;
 • Порушення правил використання;
 • Несанкціонованого розкриття, ремонту або зміни внутрішніх комунікацій і компонентів товару, зміни конструкцій або схеми товару.

Наші сервісні партнери:

Повернення товару

Повернення товару – це звичайна ситуація, яку ми розуміємо і поважаємо. Нам важливо, щоб придбаний у нас товар відповідав вашим очікуванням і приносив тільки позитивні враження. Якщо ж ви не впевнені у своєму виборі або щось не влаштовує, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером телефону, який вказаний в контактах нашого сайту, і ми зробимо все можливе, щоб ви були задоволені і вам було комфортно.

Якщо товар поставляється в заводській упаковці заводу виробника (блістерна або опломбувати виробником) - перевірка на відсутність зовнішніх дефектів і механічних пошкоджень здійснюється тільки після повної оплати замовленого товару представнику магазина або оператору Нової пошти. Якщо товар не підійшов Вам з суб'єктивних причин (за кольором, формою, габаритами і т.п) - магазин стягує 30% від вартості замовленого вами товару за порушення цілісності заводської упаковки і транспортування товару зі складу в магазин і назад. Протягом 14 днів від дати придбання товару - Ви можете повернути товар, який не використовувався, збережено товарний вигляд і споживчі властивості (не знімалися і не порушені заводські плівки, пломби і т.п.,), якщо товар був у заводському пакуванні (неушкоджена упаковка, не пошкоджені / не розкрити / не зірвані заводські пломби пакування, блістерна упаковка) і відсутня в переліку товарів, що не підлягають обміну або поверненню.

Увага! Згідно з санітарно-гігієнічними вимогами, що визначається Законом України (постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172. Обміну та поверненню не підлягають: навушники (будь-яких типів, що мають внутрішне застосування "вкладиші, вакуумні тощо"), пристрої хендс-фрі (Гарнітури).

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!!!
Товар за індивідуальним замовленням (вказуєтся в рахунку). Це означає, що ці товари замовляються/переміщаються (доставляються) зі складу спеціально для Вас.
(!)Товар за індивідуальним замовленням не підлягає поверненню або обміну в рамках 14 днів, як це передбачено Законом України “Про захист прав споживачів”. Це пов’язано з тим, що такий товар не може бути повернутий на склад або використаний іншими покупцями через його унікальний характер або/та особливості замовлення такого товару (під замовлення через відсутність на складі).
Ми просимо Вас уважно обирати товар за індивідуальним замовленням та перевіряти всі деталі перед оформленням замовлення.

Умови обміну та повернення товару у відповідності з чинним законодавством України.

З Повагою, команда SoundStudio.