Cary Audio

Сортувати по:

Компанія Cary Audio Design була заснована в травні 1989 року Деннісом Хедом (Dennis Had) і його дружиною Донною прямо за їх обіднім столом. Пристрасть Денніса до електроніки почала проявлятися вже в 7 років - від цих пір Хед зі своїми друзями почав конструювати різні типи лампових підсилювачів для того, щоб з'ясувати, який з них має найкраще звучання. У 1957 році, будучи ще школярем, Денніс отримав блакитну стрічку за сконструйований ним підсилювач. Саме цей випадок дозволив захопленню перерости в професію. А вивчення продукції провідних світових компаній, що виробляють High End продукцію, показало Хеду, що він здатний виготовити набагато кращі компаненти. Саме так народилася компанія Cary Audio Design.

Територія Cary Audio займала 800 квадратних футів в індустріальному районі міста Кері (штат Південна Кароліна). Першими продуктами, виробленими Cary Audio, були пасивний лінійний передпідсилювач PD-1 і 100-ватний моноблочний підсилювач CAD 100. Маючи в активі всього дві моделі, Хед організував повноцінну (і повнокольорову) рекламну кампанію в журналі Stereophile. А виставка Winter Consumer Electronics Show (WCES) 1990 році міцно зміцнила позиції Cary Audio на світовому ринку.

Продажі почали неухильно зростати, і з'явилася необхідність в більшій кількості кваліфікованого персоналу. Незабаром Денніс знайомиться з Біллі Райтом (Billy Wright), таким же ентузіастом. Будучи досить досвідченим фінансистом, Біллі влився в команду вже в 1992 році і прийняв на себе всю відповідальність за ту частину виробництва, яка була йому прекрасно відома, залишивши на піклування Хеда "творчу" складову. Таланти Денніса і Біллі повністю доповнили одне одного і допомогли підняти Cary Audio на новий рівень High End індустрії.

У 1991 році, в зв'язку з ростом виробництва і браком території, було придбано ще 800 квадратних футів землі, але й цього незабаром виявилося недостатньо. До 1992 року компанія Cary Audio займала територію в 5400 квадратних футів, а в 2002 році - 10000 квадратних футів.

Cary Audio часто називають лідером у виробництві лампових підсилювачів, і компанія продовжує підтверджувати, що це звання отримано нею не дарма.

З моменту заснування з 1989 році Cary Audio зберігає вірність своїм принципам - якості і музикальності продукції - і залишається одним з лідерів серед виробників обладнання для розваг. Вірності традиціям мало для створення першокласних музичних пристроїв. Вони повинні бути ретельно розроблені, якісно виготовлені і повинні зберігати свої первісні якості довгі роки. У Cary Audio є ряд критеріїв, яким повинна відповідати вся продукція, що випускається, саме на них зосереджена вся увага при виробництві.